Şef nou pe financiar la Ringier. Un om cu peste 20 de ani de experienţă în domeniul financiar, în locul lui Richard Toth
Chief Financial Officer nou la Ringier România.
Chief Financial Officer nou la Ringier România.
Un material care să vă ajute să vă orientaţi la cumpărăturile de sezon.
Şerban Pavlu şi Dana Rogoz completează distribuţia acestei comedii.
Cursul „Transformă ce ştii în video-uri cu impact” este disponibil online.
Decoraţiuni pentru masa de Paşte, dar şi produse pentru curăţenia de primăvară, într-un reportaj video.
Rebranding, schimbări de acţionariat şi planuri noi pentru Dăescu Borţun Olteanu, agenţia independentă de comunicare fondată în urmă cu aproape 15 ani.
Un nou program va începe în această primăvară la TVR2.
Titlu nou pe platforma Max.
O desincronizare tehnică şi un moment funny în direct la Euronews.
Meciurile de EA SPORTS FC™ 25 din etapa a 15-a se vor juca în Piaţa Libertăţii din Sfântu Gheorghe, pe 15 aprilie, începând cu ora 14:00.
Reacţie rapidă la CNA după ce a primit 88 de reclamaţii pentru o ştire de pe România TV din 6 aprilie.
Televiziunea a fost sancţionată pentru o ediţie a emisiunii Culisele Statului Paralel din 19 februarie.
Prima News şi Prima TV lansează o serie de dezbateri dedicate alegerilor prezidenţiale marca Insider politic.
Consiliul Naţional al Audiovizualului a decis o sancţiune drastică pentru Realitatea Plus, televiziune care i-a făcut campanie intensă fostului candidat Călin Georgescu.
A urmat acordarea premiilor, în concordanţă cu titulatura Galei - 9 Ooameni care ne inspiră - Autenticitate. Ascensiune. Performanţă.
După UEFA EURO 2024, o nouă generaţie de tricolori este pregătită să intre pe teren.
Acţiunea sezonului doi are loc la cinci ani după evenimentele din primul sezon.
Central European Media Enterprises (CME), compania care deţine în România televiziunile Pro TV, anunţă numirea lui Sam Barnett pe funcţia de director general (CEO), începând cu data de 1 mai 2025.
Programul prezentat de Bogdan Şerban Iancu revine din acest weekend la TVR 1